جراحی زیبایی زنان (لابیاپلاستی)

جراحی زیبایی زنان (لابیاپلاستی)

دکتر سمیرا غفاری پزشک متخصص زنان زایمان و نازایی سال‌­های طولانی است که در زمینه انجام عمل­‌های زیبایی در حوزه زنان  خدمات بسیار ارزنده‌­ای را به بیماران خود ارائه کرده است. برخی از خدمات زیبایی انجام شده توسط دکتر سمیرا غفاری عبارتند از:

جراحی زیبایی واژن

در حال حاضر یکی از جراحی‌­های زیبایی متداول جراحی زیبایی واژن است. این عمل در سال­‌های اخیر مورد توجه بانوان بسیار زیادی قرار گرفته است. جراحی زیبایی واژن برای بانوانی که در اثر افزایش سن، یائسگی و یا برخی مشکلات ژنتیکی دچار تغییر در ناحیه آلت تناسلی خود می­‌شوند تجویز می­‌شود.

لابیاپلاستی

لابیاپلاستی انجام عمل زیبایی بر روی لابیا و یا به اصطلاح همان لب­‌های ناحیه تناسلی است. این عمل در صورت نیاز و با صلاحدید پزشک می­‌تواند بر روی لب کوچک و یا بزرگ اندام تناسلی جهت ایجاد تغییر در اندازه و ظاهر لابیا انجام شود.

جراحی واژینوپلاستی

شل شدن واژن در اثر افزایش سن و یا زایمان طبیعی یکی از مشکلات رایج اغلب بانوان است. جراحی واژینوپلاستی جهت بازسازی بخش عضلانی واژن برای ترمیم افتادگی واژن انجام می‌­شود. در بیشتر موارد انجام این عمل منجر به افزایش رضایت جنسی در بانوان می­‌شود.

پرینه پلاستی

یکی از راه‌­های ترمیم آسیب در ناحیه ما بین مقعد و واژن استفاده از روش پرینه پلاستی می‌­باشد. پار­گی واژن و یا انجام زایمان طبیعی در تعداد زیاد از مهم­ترین علت­‌های بروز این آسیب است. با استفاده از پرینه پلاستی می‌­توان این مشکل را در کوتاه­‌ترین زمان ممکن حل کرد.

برخی افراد بدون انجام تحقیق برای انجام عمل­‌های زیبایی به افراد کم‌تجربه و یا غیر‌حرفه‌­ای در این حوزه مراجعه می­‌کنند. در نظر داشته باشید با توجه به این­که ناحیه تناسلی زنان یکی از مهم­ترین و در عین حال حساس‌ترین عضو بدن است باید هرگونه تداخل جراحی در این ناحیه توسط پزشک متخصص زنان و زایمان انجام شود. در صورت نیاز به دریافت مشاوره می‌­توانید به مطب دکتر سمیرا غفاری مراجعه کرده و درمورد مشکلات خود با ایشان صحبت کنید. در کنار روش­‌های جراحی که در بالا به آن اشاره شد از روش‌­های غیر‌جراحی مانند جوان‌سازی واژن با لیزر نیز برای رفع هرگونه بد‌فرمی واژن، رفع چین‌و‌چروک اطراف ناحیه تناسلی،  رفع تیرگی ناحیه لابیا و یا درمان قرمزی بیش از اندازه در این ناحیه می­‌توان استفاده کرد. برای تشخیص نوع درمان و سرعت بخشیدن به روند بهبودی خود را به دستان با تجربه دکتر سمیرا غفاری بسپارید.